0 536 690 25 99

Sosyal Medyada Biz}

Farmasi İle para kazan

Farmasi İle para kazan

Farmasi İle para kazan

Sadece Farmasi kataloğu ile satışa sunulan ürünleri indirimli  Danışman fiyatından alarak kar amaçlı satabilirsiniz. Şirketin Sizin için ürettiği binlerce ürün sayesinde sıfır risk ile  anında kar elde edebilirsiniz. Fatura kesme, dükkan açma, stok taşıma, eleman çalıştırma ve sabit giderlerinizin olmadığı bir sistem ile Siz de ek gelir elde edebilirsiniz.Minimum sermaye ile riske girmeden satış yapmanın keyfini süreceksiniz. Farmasi Danışmanı olmanızın avantajları:

• Kişisel bakım, renkli kozmetik, saç bakımı, bebek ürünleri, parfüm ve binlerce ürün çeşidi
• 7’den 70’e her kesime ve bütçeye hitap eden geniş ürün yelpazesi
• Eleman çalıştırmak, kira ödemek, depo açmak, yeni ürün geliştirmek vs. gibi maliyet taşımamak
• Farmasi Danışmanı olduğunuz için kendi ihtiyaçlarınızı da %33 indirimli satın almak
• %100 yerli sermaye ürünlerin satışını yapar ve ülke ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamak

2. Farmasi Satış Primi
Farmasi Danışmanı olarak size bağlı satış Danışmanları oluşturabilirsiniz. Farmasi iş fırsatını tavsiye ederek tanıdıklarınızın da bu fırsat ile tanışmasına sebep olabilir ve çok daha büyük bir satış gelirinin kapısını aralamış olursunuz.

Size bağlı oluşturacağınız ekibinizle beraber artık bir ekip lideri olmaya ve ekibinizde her ay oluşan şatış cironuz üzerinden    sürekli bir gelire kavuşmaya başlarsınız. Kendinize direkt  bağlayacağınız Danışmanlar ve Danışmanlarınızın da kendi altlarında yapacakları Danışmanlar şeklinde aşağıya doğru sınırsız şekilde büyüyen bir ekibe kavuşursunuz. Bu ekibin hem kendi ihtiyaçları için yapacakları alışveriş  hem de kişisel satışları ile oluşan tüm satış cironuzdan her ay  satış primi kazanırsınız.

Aşağıdaki satış tablosu sayesinde kazanızı hesaplayabilirsiniz. Tablodaki ciro değerlerine göre aylık priminiz belirlenir. Siz ve ekibinizin yaptığı  toplam puan/ciroya göre tabloda hangi yüzdelik dilime geliyorsanız, o oranda satış  primi hak edersiniz. Burada  aşağıdan yukarıya doğru bir prim dağılım sistemi vardır. En tepedeki Danışmanlar çok kazanır mantığı kesinlikle yoktur. Her Danışman emeği oranında kazandıran sistem, alt Danışmanlar ile aradaki fark primini öder.

Tablodaki en yüksek seviye 15.000 TL’dir. Farmasi’nin hedeflerinin ne kadar ulaşılabilir olduğunun ilk göstergesidir. Sonraki prim kademelerinde de hiçbir sınırlandırmanın olmadığını gördüğünüzde, ne kadar kolay ve kazançlı bir sistem olduğunu gözlemleyeceksiniz. Farmasi Danışmanı olarak altınızda sınırsız Danışman oluşturabilir ve onlar da altlarında istedikleri kadar Danışman oluşturabilirler.Bölge veya herhangi bir sınırlama yoktur..

Bu şekilde sürekli büyüyen bir ekibiniz ve geliriniz oluşacak ve  yaptığınız satış cirosu oranında geliriniz artacaktır.Grup satış primini örnekle anlatacak olursak;

Burada Siz kendinize bağlı Danışmanlar olduğunu varsayalım. Bu Danışmanların altında oluşan satış ciroları ise örnekteki gibi olduğunda, Siz toplamda 15.000 TL ciro oluşturup %22 seviyesine gelmiş  olursunuz. Farmasi Pazarlama Sisteminin temeli her çalışan Danışmana yapmış olduğu satış hacmi oranında prim ödemesidir. Siz  sponsor olarak da kendi seviyenizi ne kadar yukarı çıkarırsanız o kadar çok fark primi kazanırsınız. Bu şekilde aşağıdan yukarıya adaletli bir dağılım yapılmış olur.

Şimdi oluşturduğunuz bu ciro için hak ettiğiniz  primi hesaplayalım:
• %4 Kolunuzdan  %22-%4 = %18 Prim hak eder, tüm cirosundan  %18
• %8 Kolunuzdan  %22-%8= %14 Prim hak eder, tüm cirosundan  %14
• %12 Kolunuzdan  %22-%12 = %10 Prim hak eder, tüm cirosundan  %10
• %15 Kolunuzdan  %22-%15 = %7 Prim hak eder, tüm cirosundan  %7
• %18 Kolunuzdan  %22-%18 = %4 Prim hak eder, tüm cirosundan  %4
ek Satış Primi kazanırsınız.

Ne kadar kolunuz varsa o oranda kazancınız artacaktır. Dolayısıyla sınırsız bir kazanç sistemi anlamına gelmektedir.

Size bağlı bu kolların seviyeleri yükseldiğinde sizin için Direktörlük primleri devreye girer. Esas amaç bu kollarımızın her birini %22 seviyesine ulaşmalarını sağlamaktır. Çünkü o zaman çok daha büyük kazanç imkanları devreye girecektir. Şimdi Farmasi Direktörlük Primini inceleyelim.

3.Direktörlük Primi
Farmasi Direktörü olmak bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı maddi ve manevi olarak hissedeceksiniz. Farmasi kariyer basamaklarının birincisi olan  %22 Müdür adı verilen  seviyeye  ulaşmaktır.

Toplam satış cironuzu 15.000 TL yaptığınızda artık %22 Müdür seviyesine ulaşır ve alt ekibinizden alacağınız satış priminiz  %22 yüzdeliğe göre hesaplanır. Bundan sonraki hedefiniz ise size bağlı  %22 seviyesine ulaşacak Müdür Danışmanlar çıkartmaktır. Direktörlük Primi için size bağlı direkt kolunuz dışında 3500TL fark cirosu şartı aranır.

Size bağlı her Danışmanınızı bir üst seviyeye çıkması için motive eder ve bilgilendirirseniz, aylık kazancınız sürekli büyüyerek devam eder.Farmasi işinize  vereceğiniz emek hiçbir zaman boşa gitmez.Size bağlı Satış Müdürlerinizin her ay yaptıkları satış cirosundan %3 ile %1 arasında Direktörlük primi adını verdiğimiz ek bir gelir elde edersiniz. Doğrudan Satış sistemi ile satış yapan firmaları ile Farmasinin en önemli farkı bu prim sisteminde dördünce derinliğe kadar ve yüksek oranda prim vermesidir. Ayrıca Direktörlük primi Müdür seviyesine ulaşmadan Lider kollarınızdan size her ay düzenli Direktörlük primi ödemek esasına göre kurulmuştur.Ne kadar çok Müdür kadronuz varsa o oranda geliriniz yükselerek artmaya devam edecektir.Bunu imece adını verebileceğimiz bir satış zinciri şeklinde tanımlayabiliriz. Her Danışmanınızı en kısa sürede Müdür  olarak yetiştirerek gelirinizi, ikiye katlayabilirsiniz. Bu gelirinizi miras bırakabilirsiniz.

Şimdi, geleceğiniz için bir adım atın ve ekibinizi hemen kurmaya başlayın. Farmasi için vereceğiniz emek, hiçbir zaman boşa gitmeyecektir. Elde etmiş olduğunuz gelir  kesinlikle  süreklidir. Farmasi Sisteminde liderlik kademelerine geldiğinizde değişen primlerin yerini ek liderlik kazançları almaktadır. Kazandığınız bu prim size ömür boyu aktarılır. Bu kadarla da sınırlı değil… Gelirinizi varislerinize miras olarak da bırakabilirsiniz. Ekibinizdeki kişiler hiç satış yapmasalar, sadece kendi alışverişlerini indirimli bir şekilde Farmasi ürün kataloğundan yapsalar bile bu sizin için çok ciddi ve sürekli bir gelir anlamına gelmektedir.

          Bizimle  İletişeme  Geçin Farmasi  yetkili Müdür :iftade uguz Tel:0 536 690 25 99 Hemen ara Veya çagri Birak Biz size  En kisa zamanda  Dönüş Yapalim

18 Kasım 2017
191 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM

 1. MEHMET ÇELİK dedi ki:

  kazan kazan mantığıda güzelmiş 🙂 elinize sağlık.

 2. hakan ozansoy dedi ki:

  çalışmalarınızda başarılar dilerim lütfen reklam çok önemli paylaşım yapın

 3. tunustan dedi ki:

  Bu tür sistemler o kadar fazla çoğaldı ki artık hangisine inanıp hangisine mesai ve kafa yoracağını insan şaşırır hale geldi.

  1. tuncay dedi ki:

   farmasi 100/100 Turk sermayesidir Ve en cok kazandıran sistemdir

 4. mehmet nur can dedi ki:

  güzel bir ek gelirdir zamani olan değerlendirsin bence

 5. İftade uğuz dedi ki:

  Her firma farkli dusunun bir suru market var sizin tercih hansi ise hangi market daha uygun daha kaliteli kisinin terchi farmasi diger network sistemlerine benzemez cok farkli farmasi insansan sagligina onem veren bi firma sadece satis amacli dusunmeyin kendi ihtiyaclarinizi saglikli olarak farmasiden tuketebilirsiniz satis yapmak zorunda degilsiniz farmasi turk firmasi biz turk malini tuketim yaparak cevremizede onererek ülkemize destek sagliyoruz kendi paramiz kendi ulkemizde kaliyo baska yabanci markalari alip yabancilari kazandirmiyoruz kendi ulkemizi kazandiriyoruz 130 ulkeye ihracat yapan farmasi turkiyede de bir suru kisiye is sağladi is kadini is adami seviyesine getirdi avrupanin en buyuk entegre fabrikasi.farmasiye sonuna kadar guvene bilirsiniz çok adil bir sistemi var. Detayli bilgi icin arayabilirsiniz kafaniza takilan tum sorulari sorup bilgi alabilirsiniz

 6. Kahve Dünyası dedi ki:

  Zamanı olan değerlendirebilir. Ek gelir fırsatı..

 7. Omer DOGAN dedi ki:

  Farmasi Türkiye de gördüğüm kadarı ile son zamanlarda bayağı adından söz ettiriyor, sizinde böyle bir güzel site hazırlamış olmanız işinizde olan saygınızdan , işinizde başarılar boş müşterileri dilerim.

 8. ERKAN GÖK dedi ki:

  ÇOK İYİ BENCEDE BEN DEBNEYEBİLİRİM

 9. kamil dedi ki:

  Çalışmalarda başarılar…

 10. Ballı Soprano dedi ki:

  Farmasi ne kadar da büyüdü son zamanlarda! Gerçekten ciddi başarı yakaladılar.

 11. fatih dedi ki:

  farmasi üyesi olmamak için hiçbir neden yok. kar paylarıda yüksek.

 12. Aysun dedi ki:

  Merhaba ben farmasi ürünlerini çok beğeniyorum ve farmasi ürünleri gerçekten çok güzel ve sağlıklı herkese de tavsiye ederim başarılarınızın devaminida beklerim

 13. talisman dedi ki:

  İlginiz ve gayretleriniz için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 14. mustafa3417 dedi ki:

  Farmasi kataloğu ile satışa sunulan ürünleri indirimli Danışman fiyatından alarak kar amaçlı satabilir veya indirimli ürün kullanabilirsiniz Şirketin Sizin için ürettiği binlerce ürün kullanıp test edebilirsiniz

 15. ahmet dedi ki:

  farmsı çalişmalarınızda başarılar dilerim çok güzel

 16. isacotur dedi ki:

  Tam bilmemekle birlikte marketin network gibi bir çalışması var sanırım, bu tür firmalarla işbirliği yaparken hep şöyle kazanırdın böyle para kazanırsın kısmı konuşulur, hiç para kazanamama durumundan bahsetmezler, gürültüye değil, gerçeklere bakılmalı, internette şikayet yorumları iyice incelenmeli, bu sistemden daha önce yarılanlar ne demiş onlar neden ayrılmış iyice bakılmalı, benim başıma herbalife faciası geldi, bu da umarım öyle değildir.Sonra sitemde “herbalife lisans iptali” nasıl yapılır diye uzun uzun anlatım, biz badur olduk başkası madur olmasın amacıyla…

  1. tuncay dedi ki:

   Saygi değer Yorumcumuz isacotur cok doru soylemıs ama Bu sistem youtube ve hepsine bakabilirsiniz her ay kataloglarda unlu insanlar kapak resmi oluyor lutfen iyi bakınız ve iyi araştirirsiniz tabi kimsenin magdur olmasını istemeyız Burda sadece Su mantık uye ol para kazanmaya başla Nasıl mı Soyle uye oldugunuz takdırde temsılcımız sizle ihtibata geccektır danısman olmak icin eger danısman olursaniz Ozaman size Bir farmasi linki verilcektir ve ordan uye olup alısveriş edenler veya temsılcı olanlar kople size kazandırcaktır hem kendıleri hem sizler kazanacaksınız nasılmı tavsiye et kazan uye ol kazan al kazan sat kazan mantık bu Bu firma turkiye firmasidir Ve oflime avon gibi yabanci sermaya degildir Lutfen Temsilcimiz olan iftade hanımı arayıp detaylı bılgı alınız ve ayda bu işten 3,500bin tl kazanan temsilciler var veya mudurluk gibi rutbede yukseldınızmı ozaman sizler hemher ay takır takır maaşinizi alırsınız Ve ayrıca her ay sizin puanız cok ıyıse maaş artı birdunya ödul var özelikle lutfen Farmasi danişmanlarin başarilarini izleyin https://www.youtube.com/watch?v=VT_WiIVHDj8 Ve bizlere hak verceksınız

   1. iftade dedi ki:

    isacotur öncelilkle size hak veriyorum sizıngbi bır suru magdur var bazi netwoklarda calısıpta bir suru promler yaşayan ama size farmasiyi araştırmanızı öneririm farmasiye üye olursunuz işinize gelmesse alışveriş yapmassınız kaydınız kapanır diyelimki alışveriş yaptınız kaydınızı iptalını istiyorsun 6 ay beklersin sana hic bır promlem cikartmaz firma mecbursunuz alicaksınız diye baskı yoktur firmamız türk firmasi yerli sermaye hiç bir zaman kimseye zorunluluk kılmaz.
    alışverişinizi yaparsiniz urunleriniz kapiniza gelir ucretını ödeyıp ürünlerı teslim alirsiniz. sirket sana zaman vermiyo ben urunlerı alayımda 15 gün sonra ödeyim durumu yok peşin çalişiyoruz şirket kimseye borç da vermez borç ta birakmaz sorun da olmaz hiç bir şekilde
    para kazanma kazanmama konusuda şöyledir para kazanmama durumu bir işe başlayıpta o iş yerine gidip akşama kadar oturursan o iş yeri sahibi sana maaş falan vermez her iş böyledir biz bir işe başlayalım bekleyelim işe başladık oturalım para gelsin.urunleri kullanırsın memnun kalirsin komşuna akrabana tavsiye edersin kendi ihtiyacını almak için indirimli olark uye yaparsın sende burda kazanç elde edersin örnek siz bi aktardan cbi urun aldınız ve cok begendiniz arkadaşına anlattın oda aldı biz hep böyleyız begendimiz urunu mutlaka tavsiye ederiz o öerdiz aktar size para vemiyo yada hediye ama farmasi sana kazanç sağlıyo işi yapmak için doğru kişiler doğru firma seçmelisiniz başarısız kişiler yanindaki kişileri,de başarızliga götürür saygilarc

 17. Zeliha dedi ki:

  güzel bir ek gelir kaynağına benziyor. içeriğiniz için elinize sağlık.

 18. WixAdam dedi ki:

  İyi Başarılar

 19. oktay çe dedi ki:

  vallah sistem güzele benziyor ama doğrultusu nedir bilemeyiz

  1. tuncay dedi ki:

   Bunun için Temsilcimiz iftade hanımla ihtibata geciniz lutfen

 20. Saglam dedi ki:

  🙁

 21. iftade dedi ki:

  isacotur öncelilkle size hak veriyorum sizıngbi bır suru magdur var bazi netwoklarda calısıpta bir suru promler yaşayan ama size farmasiyi araştırmanızı öneririm farmasiye üye olursunuz işinize gelmesse alışveriş yapmassınız kaydınız kapanır diyelimki alışveriş yaptınız kaydınızı iptalını istiyorsun 6 ay beklersin sana hic bır promlem cikartmaz firma mecbursunuz alicaksınız diye baskı yoktur firmamız türk firmasi yerli sermaye hiç bir zaman kimseye zorunluluk kılmaz.
  alışverişinizi yaparsiniz urunleriniz kapiniza gelir ucretını ödeyıp ürünlerı teslim alirsiniz. sirket sana zaman vermiyo ben urunlerı alayımda 15 gün sonra ödeyim durumu yok peşin çalişiyoruz şirket kimseye borç da vermez borç ta birakmaz sorun da olmaz hiç bir şekilde
  para kazanma kazanmama konusuda şöyledir para kazanmama durumu bir işe başlayıpta o iş yerine gidip akşama kadar oturursan o iş yeri sahibi sana maaş falan vermez her iş böyledir biz bir işe başlayalım bekleyelim işe başladık oturalım para gelsin.urunleri kullanırsın memnun kalirsin komşuna akrabana tavsiye edersin kendi ihtiyacını almak için indirimli olark uye yaparsın sende burda kazanç elde edersin örnek siz bi aktardan cbi urun aldınız ve cok begendiniz arkadaşına anlattın oda aldı biz hep böyleyız begendimiz urunu mutlaka tavsiye ederiz o öerdiz aktar size para vemiyo yada hediye ama farmasi sana kazanç sağlıyo işi yapmak için doğru kişiler doğru firma seçmelisiniz başarısız kişiler yanindaki kişileri,de başarızliga götürür saygilarc

BİR YORUM YAZIN